Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hasznos segítséget...

Szeretnék hasznos segítséget kérni a fogyáshoz, kérem segítsen valaki? A többi lent.

Figyelt kérdés

Jelenleg kismama vagyok. Nem szoptatok mert nem volt tejem, tehát semmi akadálya a fogyásnak. A problémám az hogy mivel két gyermek anyukája vagyok és a párom reggeltől késő estig dolgozik nincs nagyon időm fitness termekbe járni. Itthon amennyire tudok figyelek a táplálkozásra de nem igazán látom hogy történne valami. Közel 10 kg-tól kellene megszabadulnom. Aki volt ilyen helyzetben, vagy éppen van ilyen helyzetben és bevált neki valami kérem írjon nagyon megköszönném. Nem igazán érzem így jól magam és hát szeretnék tenni ellene.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. febr. 20. 16:55
 1/1 anonim válasza:
Szia.Nekem az egészségkontroll alapján flállitott étkezés seitett,azaz mit mivel eszel.A neten olvashatsz róla.nem kell éhezni csak arra figyelni mit mivel eszel.reggel zöldteát igyál ez is fontos.
2012. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!