Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék egy normális...

Hogyan tudnék egy normális étrendet összerakni? Hozzárértők segítségét kérném! (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet az, hogy 17 éves vagyok, de nagyon vékony, néhány hónapja kezdtem el komolyabban foglalkozni a kondizással, de tudom, hogy normális étrend nélkül a kondibérlet ablakon kidobott pénz körülbelül... Természetesen elolvastam az alapismereteket, nézegettem a body.builder honalpját, de nekem nagyon zavarosak egyelőre a dolgok. Vettem Hyper Mass 5000 tömegnövelőt, és ISO WHEY proteint, de tudom hogy kaja nélkül ezek sem érnek sokat:) Persze azt is tudom, hogy néhány hét alatt nem fogok egy izomállat lenni, de nyárig szeretnék még egy kis izmot magamra, a strandidőszkra.

17 éves vagyok, 176 cm magas, 57 kg.

Nagyon hálás lennék, ha valaki leírna nekem egy normális tömegnövelő étrendet, amivel felszedhetnék pár kilót. Am heti négy alkalommal járok kondiba. Esetleg privát üzenetben is várok válaszokat:) Előre is nagyon köszönom!


2011. ápr. 9. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

ööö...hová kéred a privátot?

nagyon egyszerű! 120gramm fehérje kell és 250gramm szénhidrát!bodybuilder.hu-n van kalóriatáblázat,ott megnézed hogy milyen kajákból mennyit kell enned hogy meglegyen a napi bevitel.

fehérje:csirke(mell vagy comb bőr nélkül),pulyka,halak(konzerv is megteszi),tojás,túró

szénh:rizs,krumpli.natúr zabpehely

étrendet nem tudok írni amíg nem tudom hogy önálló vagy-e,szüleid hogy állnak hozzá,menny lóvéd van kb a napi kajára! de tápkieg választást jól elb@sztad az tuti! :)

hypermass sz@r,isowhey meg túl jó kezdőként felesleges!

írj kicsit bővebben és segítek! :)

2011. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Neji válasza:
Már itt is válaszoltál előttem?:D én elvoltam foglalva a parasztos topical xDD
2011. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm szépen:) Igazság szerint nem állunk rosszul anyagilag (nem dicsekedni akarok persze), úgyh eddig is megtehettem, hogy egy kicsit többet szánjunk kajára. A tápkieg.-ről is írhatsz egy kicsit, mert mindekettőből a legkisebb kiszerelést vettem, úgyh fogyóban vannak, mindkettőből még kijön egy-két shake, utána vennem kéne, de akk milyet ajánlasz?
2011. ápr. 9. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:

reggel,azonnal ébredés után zabpehely tejsavó turmixal leöntve! (100%whey protein professional a király)

utána 3 óránként csirke(lehetőleg mell)rizzsel,bármilyen zöldséggel,estére sovány túró és 1 fehérje turmix!

a csirke helyett lehet néha sovány marha,pulyka,hal.

este sovány túró kevés gyümölccsel ízesítve és 1 turmix!

edzés után vagy 1 adag jumbo professional,vagy 2 adag whey proteinhez raksz 60gramm dextrózt.

számold ki ezek közül milyen húst tudsz kajálni,nézd meg miben mennyi fehérje és ch,va és kijön hogy 1 nap mennyit kell enned!

mindent nyersen kell mérni ha van még kérdés privátba szívesen válaszolok írj nyugodtan!

2011. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!