Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Halolajbogyó hízlal, egészsége...

Halolajbogyó hízlal, egészséges/. Telen?

Figyelt kérdés
Halolajbogyót szedek, hogy serkentse az agyműködésem. (omega 3) és sztem jó is. De! hizlal? Mert tudom, hogy zsírsavakat tartalmaz vagy valami olyasmi? De ez mégis? Csak egy gyógyszer... amúgy (17 vagyok) hogyha most sportolnék is mellette rendszeresen, akkor nem híznék meg mellette?!
2012. febr. 24. 11:44
 1/7 A kérdező kommentje:

/...telen = egészségtelen

csak nem írta ki ..

2012. febr. 24. 11:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy hizlal *sálálálálálá*
2012. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor milyenvan?
2012. febr. 24. 11:57
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2012. febr. 24. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
A napi energiaszükségleted felett vagy alatt van. Tehát gyakorlatilag bármit ehetsz, csak számolni kell.
2012. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a kevés mennyiség egyáltalán nem hizlal, főleg, ha mellette sportolsz is. Nyugodtan szedd, én is szedem, teljesen megvagyok elégedve vele. Szüksége van az emberi szervezetnek omega 3-ra. Én főleg a téli depresszió és a magas koleszterin szint miatt szedem.
2012. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. febr. 24. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!