Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez lehet anorexia és én ilyen...

Ez lehet anorexia és én ilyen vagyok-e?

Figyelt kérdés
Naggyából másfél éve kevesebbet eszek mint amenyire szükségem lenne. A utóbbi félév még drasztikusabb mint a korábbiak. Mikor éhesnek érzem magam mégsem kívánom annyira a kaját nem akarok enni, szinte csak akkor eszek (napi 3-4 alkalommal) amikor már tényleg muszáj mert külömben a rosszullét környékezne, a testalkatomhoz mérten alkalmanként is csak minimális mennyiséget (nem eszem tele magam csak éphogy legyen bennem valami) A testalkatommal és súlyommal meg vagyok ill. csak voltam elégedve, mert mostmár szörnyen sovány vagyok, semmit nem híztam tavalyhoz képest. Szeretnék megerősödni és jobb bőrben lenni de nem megy. Arra lennék kíváncsi, hogy az, hogy éheztetem magam összefüggésben lehet-e az egyébkéntis vékony és alacsony testalkatommal (amivel évekkel ezelőt nem voltam megelégeve mert folyton hízni akartam, de ma már megbecsülném)vagy az elmúlt félévem szorongással telt időszakával? Előre is köszönöm a válaszotokat.
2012. márc. 5. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért agy sovány (?), mert nem eszel normálisan. Még jó, h fogsz. És igen, anorexiássá válhatsz. Nem vagy messze.
2012. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nézd, én tudom mit érzel, próbálj kicsit többet enni, csak annyit, hogy ne éhezz. ne koplalj, mert attól tönkre megy a szervezeted. Nekem a ciklusom is leállt már, bulimiás is lettem, és dokihoz is járok. Fel kell jegyeznem mindig hogy mit eszem és mennyit. És akármit eszem, sosem lakom jól. Te is ezt szeretnéd?

Nem hinném. Most talán nem fogadod meg a tanácsom, de hidd el, én bármit megadnék, hogy visszamehessek az időben, hogy elkerüljem ezt az utat. mert nagyon rossz. nagyon

2012. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!