Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem azt kérdezem már hogy mit...

Nem azt kérdezem már hogy mit tegyek hanem van e még esély hogy ebből ki gyógyuljak?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve kezdődött a bulimiám, eleinte nem is foglalkoztam vele. 90 kg-ról lefogytam 49 kg de közbe szedtem gyógyszert is bele voltam betegedve hogy el vagyok hízva. Eddig úgy volt ha ettem nem egyből hánytam ki, de most már meg eszem és egyből kijön. Teljesen ki készültem nem mertem utána enni volt 3 napig nem ettem utána hirtelen mindent és kijött. Nagyon gyenge vagyok. De nem merem elmondani semmit. Tudom hogy én vagyok a buta de nem megy annyiszor próbáltam nem megy :'(
2012. márc. 10. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs. Segítség nélkül bele fogsz halni.
2012. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáter szakorvos segítségére szorulsz. Amúgy ebből az állapotból még teljesen meg lehet gyógyulni.
2012. márc. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igaz.. nehogy hamis ábrándjaid legyenek.. idővel könnyebb lesz, de sosem fogsz teljesen meggyógyulni.. A gondolat mindig ott lesz a késztetéssel együtt, hogy inkább kihánynád az ételt, mintsem, hogy benned maradjon.. Minden nőben benne van az hogy gyönyörű alakot akar magának, olyat mint a tévében annak az lánynak.. stb. van aki ezért sok mindenre képes, van aki csak emészti magát. És érezheted majd egy pár napra, hogy egészséges vagy, mikor elkezdessz hízni, behúzod a kéziféket, és minden vissza a régi kerékvágásba... Tudom, hogy most a reménytelenséget közlöm veled, és hogy felesleges felesleges akkor már felgyógyulni, de ez nem így van. Csak felkészítelek, hogy ne remélj olyan életet mint 1 évvel ezelött. Nem fog már visszajönni többé az a gondolat, hogy ehetek akármennyit bűntudat nélkül.. Ott lesz folyton. De meg kell tanulni ezzel együtt élni, leküzdeni a vágyat, a kényszert. Biztosan tud segíteni egy pszichológus, de én nem tudom, még nem próbáltam. Hajrá, bízom benne, hogy sikerülni fog, és jobbulást kívánok.
2012. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!