Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Refluxra, gyomorégésre használ...

Refluxra, gyomorégésre használja valaki a Salvus vizet? Egy nap hányszor, mikor issza?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem ezt az "étkezés előtt egy órával" dolgot nem igazán sikerül tartani, de egy cikk szerint van aki reggel, este, nagyobb étkezés előtt, után iszik belőle. Ezért érdeklődöm. :)
2012. márc. 15. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak este, lefekvés előtt szoktam inni, mert általában éjjel jelentkeznek a gondok. Úgy tűnik, nekem ez így működik.
2012. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Más tapasztalatok esetleg?
2012. márc. 16. 14:00
 3/5 anonim válasza:
100%
Én reggel éhgyomorra ittam mindig egy decit. Nekem segített.
2012. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én reggel étkezés elött iszom és eddig jó
2012. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is iszogatom, bár jóformán csak reggel, valahogy napközben mindig elfelejtem. Viszont eléggé tünetmentes is lettem, már nem is szedem a gyógyszereimet. Előtte valami elviselhetetlen volt már néha. Most is van hogy előjön a problémám, de már csak ritkán.
2012. máj. 18. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!