Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem hízok? Mit kellene...

Miért nem hízok? Mit kellene ennem?

Figyelt kérdés
Szóval 21/F vagyok...és 60 kg a súlyom...szeretnék legalább 5-10 kilot felszedni...7-től 5-ig fizikai munkát végzem.. heti 6 napot...naponta 4km járok biciglivel...étkezés naponta 3szor... eszek-iszok rendesen!:) nincs rajtam 1 dkg zsír sem..tiszta szálkás vagyok...segítségeteket várrom...tudotok egy szakembert aki segitene?
2012. márc. 20. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:

egyél többször legalábbis sztem 5 lennee az ideális:)

én 13 éves lány vok 153cm/43kg.én 1-2 kg leadni szeretnék ...bocs ha zavart hogy ezt leirtam ...ismerek olyan szemáélyt aki nem nagyon tornázik és sokat eszik de mégis nagyon vékony...és mégegyszer bocs ha zavartalak...de nem sok ez a mozgás egy picit?(ahhoz képest h keveset eszel)

2012. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 pacsi ***** válasza:
egyél többet, ilyen egyszerű. én is mindig vézna voltam, aztán elkezdtem edzeni, és testépítő étrendet kezdtem követni, és fél év alatt 10 kilót híztam, de ehhez igensokat kellett ennem. Szóval ha nem vagy hízékony, akkor is tudsz hízni, csak enni kell jó sokat. Ha azt hiszed eleget eszel, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy nem :) Én annyi kaját, ettem, hogy magam is csodálkoztam, hogy egy tányérban egyáltalán elfér ennyi kaja, más egy nap alatt eszik annyit, és ezt minimum 4-szer naponta, na és ettől egy kicsit híztam.
2012. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megint az első válaszoló vok.

Sztem a amit te második válaszoló írtál az hülyeség

2012. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pacsi ***** válasza:
mert?
2012. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
első komentre azt mondom hogy én napi háromszor tudok enni...reggel munka előtt meg délben és mikor haza jövök..este 6kor..10-11kor meg már nem szokásom enni...mert alszom...
2012. márc. 21. 17:32
 6/10 A kérdező kommentje:
2-baj hogy mozogjak kevessebet...munka közbe nem feküdhetek le...munkába meg haza csak kell járnom vagy bicajal vagy gyalog..
2012. márc. 21. 17:34
 7/10 A kérdező kommentje:
3. a tömegnövelös étrend is olyan hogy napi 5-6 étkezés..+ tömegnövelőszer stb..
2012. márc. 21. 17:35
 8/10 A kérdező kommentje:
mikor jártam edzésre anak sem volt sok értelme..valahogy nem müködöt
2012. márc. 21. 17:36
 9/10 pacsi ***** válasza:

tömegnövelő étrendhez nem kell tömegnövelő szer. Sokat kell enni és pont. Esetleg (de egyáltalán nem kötelező) ehetsz táplálék kiegészítőt. Megjegyzem ezt pont azért találták ki, hogy aki nem tud elég kaját enni, az ilyet iszik, és olyan mintha többet enne. Ez nem "szer", hanem normális táplálék, csak könnyebb megenni. Szerintem kevered a doppingszerekkel (szteroidok), de ha nem akkor bocs.

Mellesleg, most hogy így szóbakerült, lehet, hogy épp táplálékkiegészítők fogyasztásával tudnál magadraszedni zsírt.

az sem követelmény, hogy 5-6-szor egyél, én is általában 4szer eszek egy nap. végülis nem testépítesz, miért ennél úgy, mint egy testépítő? az ő étrendjük csak irányt mutat, ha hízni akarsz, nem kell ezerrel ragaszkodnod hozzá

ha fizikai munkát végzel, és még ennek a kalóriaigényét is alig tudod pótolni, akkor tök felesleges pluszban edzeni azért hogy többet egyél :)

2012. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tudok egy termékcsaládot ami segithet rajtad annyi hogy miután eszel azután megiszol egy ilyen italt beveszel pár kapszultát és hizol

Teljesen természetes a cucc semmi káros anyag van benne és azon kivül hogy hizol könyebben izmosodsz és az imunrendszeredet is tuningolod vele!

2012. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!