Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mit, és mennyit esztek egy...

Ti mit, és mennyit esztek egy nap? Leírnátok ide?

Figyelt kérdés

A korotokat és a nemeteket is kérlek:)

Előre is köszönöm:)


2012. márc. 24. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli-tízórai: 2 szelet magas-rozsos vagy hasonló kenyér, sonka (igazi, ami 98% hús, 2% só), sajt, sok zöldség, egyszerre többféle, csíra. Néha 2 kifli 2 joghurttal.

Ezeket fele-fele eszem.

Ebéd: valami viszonylag egészséges főétel, nem cukros, nem zsíros, nem nagyon lisztes, de nem mindig hús.

Vacsora: általában szendvics vagy virsli, tojás, sokszor valamilyen leves. Utána: gyümölcs.

35N

2012. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

REggeli: Friss s.repa+zellerle vagy friss alovera+papayale.

Ebed: Kremleves /hagyma,kukorica,gomba/friss alapanyag.

parolt rizs+marha sult, zoldsegekkel, szinten frissen.

salata:salatalevel+gyomber+paradicsom+f.hagyma+sarga papaya, szinten friss alapanyagbol.

VAcsora: palacsinta

50 felett/no

2012. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Mindig mást eszünk.De leírom tegnap mit ettünk.

reggelire: 2 szelet nutellás kenyér + 1 pohár tej

ebédre(munkaidőben): 1 készételes hamburgert(csak a mikróba teszed és kész.+ víz

vacsorára: 1 small csirke kebab+ cola

nassolni, tegnap nem nassoltam.

Ma ezt ettük:

reggelire bent a városban ettem egy ham & cheese bake-t

ebédre: füstölt sonkás+sajtos melegszendvicset (2 szeletet ettem + cola

az bevásárló központban ittam egy habos forró csokit+ csokis szelettel

vacsorára(ami majd most lesz): sütök ki sült krumplit,és mellé csibefalatkákat + majonézzel.

38/N 31/F

2012. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

Drága első hozzászóló!

Mégis mi a francot eszel ami:"viszonylag egészséges főétel, nem cukros, nem zsíros, nem nagyon lisztes, de nem mindig hús"?Kár, hogy nem tetted hozzá, hogy olcsó és finom is. Mindegy, nem mennék hozzátok vacsorára!

2012. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Reggelire valalami gabonapelyhet vagy szendvicset sonkával, vagy nutellával, stb... Ebédre szintén csak bekapok valami szendvicset, esetleg ha előző napról van maradék akkor azt. Vacsorára főzök valamit, falafel, zöldségleves, krumplipüré, bárány, curry, lazac rizzsel, ilyesmiket. Nassolni néha szoktam esténként, vagy veszek Pringles-t, vagy valami kekszet, csilis mogyorót..

20N

2012. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Gabó, ha beszélgetni akar, ménem tezs fel kérdést saját maga??!!?? Máséba bele?!


46 nő, ma.

Kávé tejszínnel, 2x

Lekváros kalács.Kakaó.

Hamburger, fagyi(vanília, erdei)

Fél ananász.Kalács, vaj.

Banán 1, banán 2.

Még a padlizsánkrémet meg fogom kóstolni, magába'

172/72

2012. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: nagy bögre tejeskávé, vajas zsömle (igazi vajból), vagy bundás kenyér, vagy pirítós lágytojással, paradicsom, paprika, néha müzli tejjel

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: leves, főételnek általában főzelék husival

Uzsonna: minden nap préselek gyümölcscentrifugával zöldség, vagy gyümölcsleveket a vitamin miatt, általában: alma-répa, alma-cékla, alma-zeller, mandarin-narancs ebből jó 2-3 decit megiszok

Vacsora: néha ugyanazt, mint az ebéd, ha marad, de van, hogy saláta valami öntettel és husival, sajt almával, néha pizza, ez is nagyon változó.

31 éves nő

2012. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

ma 21:20

nem tudom neked mi közöd van ahhoz,hogy mit eszek,és mit nem.Senki nem kért tőled sem tanácsot,sem felvilágosítást,hogy mit egyek,és minek nevezik amit eszek.

Ahhoz meg végképp semmi közöd,hogy fogyózom vagy sem.Mivel fogalmad sincs ki vagyok,hogy nézek ki,így nincs is jogod ismeretlenül fikázni,sértegetni másokat.

Ha neked egy étel nem tetszik vagy nem ízlik az a te dolgod.Nem érdekel.A véleményedet tartsd meg magadnak.

üdv

2012. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Gabót nem is hínánk :)
2012. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Én csak ebédet meg vacsorát szoktam,és 2 napra főzök és változatosan.
2012. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!