Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zöld teára rá lehet szokni?

A zöld teára rá lehet szokni?

Figyelt kérdés
Sajnos egy időben nagyon durván rászoktam az energiaitalra, de sikerült leállnom vele. Viszont egy zöld teát minden reggel megiszom most is, ez jobb mint az energiaital, de erre rá lehet vajon szokni?
2012. márc. 30. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán rá lehet szokni...mivel a zöld teában és a fekete teában van a legtöbb koffein a teák közül ezért lehet rászokni könnyen.Én már rászoktam,mert már 2 éve minden reggel iszom,még délután is..Imádom.
2012. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rá lehet szokni,de ez sokkal jobb,mint az energiaital, mert ez természetes(persze ha nem azt az üdítősüvegben levő zöldteát mondod,mint a Nestea meg hasonlók)... egy tuti: az energiaitalokhoz képest ez sokkal egészségesebb,ha van is ugyanis benne egy minimális mennyiségű koffein,egyáltalán nem annyi,mint egy energiaitalban vagy a kávéban van...
2012. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát végül is rá vagyok szokva... de akkor ezek szerint nem olyan nagy baj. Szálas zöld teám van. :)
2012. márc. 30. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nap 1 liter fekete teát nyomok elosztva.
2012. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!