Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez megfelel hízókúrának?

Ez megfelel hízókúrának?

Figyelt kérdés

162cm lány, már 47 kg(43 voltam még januárban), 18 éves

4 napomat írom le perjellel elválasztva őket

R:zab és aszalt gyümölcs müzlikeverék keverék tejjel

T:2 nap 3 graham kifli activia fehér jogurttal/1 banán és csibesonkás uborkás graham kifli/1 tojásos mustáros és két csibesonkás uborkás g kifli

E:natúr csirkemell mustárral és sok zöldséggel/ babfőzelék tojással/barackos sajtos csirkemell rizzsel/ 2 szelet knédli disznóhússal

U:ami reggelire, csak kicsit kevesebb mind a négy nap

V:darakása/3 virsli 2 szelet barna kenyérrel, mustárral/tönkölybúza bagett csibesonkával,uborkával,paprikával és káposztával/ nem tudom talán megint virsli

utó vacsi:háromszor alma/epres túrós jogurt


2011. aug. 23. 16:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, naponta fél órát biciklizek, és kb. 2 órát sétálok.
2011. aug. 23. 16:22
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elfelejtettem, hogy naponta egy Nutridrinket is megiszok(300 kcal)
2011. aug. 23. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Súlytartáshoz ideális. Hízáshoz szerintem eléggé kevés... Nutellát nem szereted ?? Reggelire jó lenne, kenyér mellé. A zab meg a műzli fogyókúrás inkább...Vagy ehetnél kalácsot kakóval, vagy péksütiket, azokban több a kcal. Vacsira szerintem becsúszhatna tészta, rántott husi, ilyenek. Utóvacsira ihatnál egy bögre karamellt/kakaót, vagy ehetnél egy csokit/műzliszeletet. Az alma nem a legjobb hízáshoz...
2011. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

ahogy előttem szóló és mondta: így vagy még fogyás, vagy súlymegtartás lehetséges cask, hízás nem.

nutellás kenyér tökéletes reggelére, a te reggelid tél fogyokúrás inkább. kalácsot én is ajánlom, meg a lidl-be van ilyen süti, ami 2000 kcal:)

kakaót is ajánlom, bár én nem hízok tőle : D

de amúgy szerintem már ne nagyon akarj hízni, max 1-2 kg-t, én 160 cm és 50 kg vagyok, és nem vagyok vékony, csak átlag súlyú, és nagyon szívesen lennék 47 kg:(

soksikert.:3

2011. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, 50 kg a cél. Anorexiás voltam(állítólag), igyekszem egészséges kajákat enni, sportolgatni, de így is főleg hasra hízok... Pedig igyekeztem. Fekvőtámaszozok is, meg felülésezek. De semmit sem számít, úgy látszik.

Nutellát vagy kakaós csigát szerintem akkor se ennék, ha fizetnének érte. Most is van otthon almás pite, de nem sütiktől akarok hízni...

2011. aug. 23. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor még mindig beteg vagy :(((

Én is anorexiás voltam, és igen, most nagy a hasam, mert oda hízok (genetika), de ez pár hónap alatt eloszlik, ahova kell. (Mondjuk most úgy nézek ki, mint egy etióp kismama- vékony végtagok, nagy has, de mivel én meggyógyultam, tudom, hogy nem tart örökké ez az állapot, úgyhogy nem annyira zavar))

2011. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez fogyókúrának jó.


Én hízókúrám:

R bögre tejeskv, fél szelet vajas-baracklekváros kenyér

T. két mirindás sütemény, szőlő

E. leves tésztával, sült csirke, krumplipüré

U. túró rudi, túrós sütemény

V. még nem tudom, de lehet zsömle, v ilyesmi

UV bögre tej, kex, v süti.


Kb. ilyen mennyiséget eszek (több nem megy, mert azért még szűk a gyomrom, de a napi tejeskv-fél szendvics-alma-tej kombónál jóval jobb), és nem hasra hízom, mert mellette tornázok is.

2011. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne ilyen műanyag szarokat egyél mint virsli mert akkor elfelejtheted az egészet
2012. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szegény te...,én is anorexiás vagyok,tudom milyen érzés :(((((( én 14 éves létemre már 2 éve kuszkodok vele...155 cm és csak 35 voltam de szerencsere tegnap mertek és már 37.4!számtalanszaor voltam korházban(nem pszichiátrián)ahoz képest gyogyulofélben vagyok és kérlek szépen menj orvoshoz!én is kuzkodom azzal hogy kover leszek,de hidd el meg kell hiznod!!!!!
2012. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!