Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diétán vagyok. És rendszeresen...

Diétán vagyok. És rendszeresen tornázok, ugrálókötelezek. Miért nem látom az eredményét? Stb. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Suliba 16:00ig vagyok, suliban nem eszek semmit amikor hazajövök az ebédből eszek és enyi utána meg tornázok 20percet mg 20perc ugrálókötelezés. És nem nagyon fogyok a combomból meg a hsamaból.Lécives adjatok tanácsokat. 17/lány 160cm 70kg
2012. ápr. 3. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit csinálsz az k*rvára egészségtelen, szóval most fejezd be, hogy éhezteted magad... Menj el ezzel a problémával háziorvoshoz, fog adni beutalót endokrinológiára, és kérj tőle fogyási tippeket, mert így csak azt fogod elérni, hogy tönkreteszed magad.
2012. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

már bocsi de annyira nem vagy tisztában semmivel, hogy az nevetséges

mi a fenéért nem eszel? szerinted ha nem eszel semmit akkor fogyni fogsz? NEM

normálisan kéne enned nem hizlaló dolgokat persze és mellette sport

REGGELI!!! ami nagyon fontos, ebéd és 6 körül(szóval korán) vacsora

6 után ne egyél

2012. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha délután 5-re érek haza!?
2012. ápr. 3. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne gyere már ezzel, a napi egyszeri étkezés attól még rohadtul egészségtelen. Vigyél magaddal kaját a suliba, más is így csinálja. Csak épp salátát és gyümölcsöt. Ennek az lesz a vége, h egyszer majd vihet el a mentő, mert leesik a cukrod...
2012. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!