Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Mit csináljak,...

Ez normális? Mit csináljak, hogy kevesebbet bírjak enni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez már baj, hogy ennyit tudok enni. Nem normális dolog.. Múltkor egy tányér halászlé után megettem 30 dkg csokit. Sokat kell ennem ahhoz, hogy jól lakjak.
2012. ápr. 10. 14:29
 1/3 anonim válasza:
Próbálj meg nem jól lakni, sokszor enni, de keveset. Így szűkülni fog a gyomrod. Egyél naponta 5x, de kis adagokat nagyon, és úgy nem leszel éhes. Igyál hozzá sok vizet, és hamarabb jól laksz ;)
2012. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyébként egészségesen táplálkozok, mert nem szeretnék hízni, és általában kevesebbet eszek, mint amennyi jól esne. Viszont ha nem érdekelne az egészségem meg az alakom, akkor rengeteget bírnék enni..
2012. ápr. 11. 07:02
 3/3 anonim válasza:
Szerintem normális... én lazán megtudok enni egy egész kenyeret egyszeri étkezésre. De még utána is bírnék enni :D És ami a legfontosabb: Sovány vagyok! :D
2012. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!