Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a velemenyetek a taplalekki...

Mi a velemenyetek a taplalekkiegeszitokrol?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran szedtek valami vitamint, taplalekkiegeszitot? Mennyire erdekel titeket es milyen gyakran illetve milyen mennyisegben szeditek?

Van valami szupertermek amit imadtok?



2012. ápr. 12. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb nagyon túlárazott, simán elég egy ezer forintos multivitamin, a többinek csak a placebóhatása nagyobb mert úgy érzi az ember h ha már olyan drága akkor biztos húdenagyon hatásos.
2012. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érik meg az árukat! Én elég sovány vagyok, de nem sietek, eszek természetes kajákat és majd meglátjuk!
2012. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nalam az alap a napi minimum 4 gramm C vitamin. Szedek hozza rutin-t is, az segiti a felszivodasat.


Meg mielott valaki beszolna hogy ez sokszorosa az ajanlott mennyisegnek megjegyeznem hogy ja ez igy van, viszont az ajanlott mennyiseg nem mas mint a gyogyszeripar erdekeit szem elott tarto parasztvakitas.

En ebben hiszek.

2012. máj. 14. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ajánlott mennyiség a 60 mg, a maximum napi 1000 mg, azt már nem lehet huzamosabb ideig szedni, de hát te tudod, nyugodtan tedd csak tönkre a vesédet. Az érdek meg az lenne ha a gaz gyógyszeripar is szorgalmazná h sokszorosát edd a maximális adagnak, így meg vmi alternatív kuruzslónak dőlsz be, mert azoknak nincs bevizsgáltatási kötelességük mint a gyógyszergyáraknak.
2012. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!