Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen formában fogyasztjátok...

Milyen formában fogyasztjátok a zabot?

Figyelt kérdés
Sokan írták hogy zabot esznek reggelire pl. testépítők. Olvastam is róla hogy sok a protein van benne, fehérje és csökkenti a vér koleszterinszintjét is. Arra lennék kíváncsi hogy mien formában fogyasztjátok? Mert pl ha zabpelyhet ennék az meg teli van cukorral szval nem tudom.

2012. ápr. 12. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Zabpelyhet natúrban is lehet kapni, nemcsak a @ müszli formában. Megfőzöd kásának és annyi.
2012. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én vettem sima, natúr zabpelyhet és azt sokféleképpen tudom enni. Pl. zabkását csinálok (cukor nélkül) és almát reszelek bele meg fahéjat és tök finom. Vagy joghurtba szórók zabpelyhet esetleg vágok bele banánt. Vagy tejbe ugyanezt, vagy ha olyanom van akkor zabkekszet sütök (szintén cukor nélkül)
2012. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!