Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mától egészségesen akarok...

Mától egészségesen akarok élni! Miket egyek? Hányszor étkezzek? Mennyit mozogjak? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 178 cm magas, 56 kg. Most elégedett vagyok a külsőmmel, és ilyen formában akarok maradni. Sokszor rendszertelenül étkeztem, nem mozogtam eleget, ilyenkor híztam pár kilót, és nem tetszettem magamnak. Elhatároztam, hogy egészségesen szeretnék élni. De mi is az az egészséges élet? Milyen ételeket ajánlotok? Hányszori napi étkezést? Mennyi sportot? Előre is köszönöm segítőkészségeteket!
2012. ápr. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Google>egészséges életmód

Google>egészséges étkezés

2012. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olvass utána:) tegyél valamit te is érte, nehogy már mi mondjuk meg neked a dolgokat, aztán te majd learataod a babért..:P
2012. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de te nagyon vékony vagy :| énis így vagyok és én olyan szívesen híznék, de sajnos nem tudok...
2013. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok.

De leírom az én életemet:)

napi 3szor eszek.5 óra van mindegyik étkezés között,lefekvés előtt 5 órával már nem eszek minumum.

Szinte majdnem minden nap edzek,kb 4-5 naponta egy pihenő nap.Minden egyes izomcsoportodat mozgasd meg,súlyzós edzésekkel,esetleg szabad gyakorlatokkal.Mellette kardiózz!napi 1,5-2 órát edzem:)

2013. okt. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
178 56 kg ? :o hallod legyél egészséges de ne fogyókúrázz! nagyon vékony vagy
2013. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!