Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet-e attól bajom, ha már...

Lehet-e attól bajom, ha már 10 éve minden nap megiszok 1 liter tejet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 09:27
 1/9 Takianti45 válasza:
100%
Én is mindennap megiszok kb. 1 liter tejet, és soha nem tört el még semmim, pedig régen keróztam elég brutálisan, max valaki allergiás lesz rá, ha sokat iszik, de az már kijött volna.
2012. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha hajlamos vagy a vesekőre, akkor esetleg. Nekem például ezért kellett leállnom a tejjel, pedig imádom. :(

De amúgy nem okoz gondot. :)

2012. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Addig amíg úgy érzed, hogy jólesik, addig nem. A szervezet jelzi, ha valami nem kell neki. Én is nagyon szeretem a tejet, de van egy érdekes tejivási szokásom: Nem iszom két évig, aztán megkívánom és akkor iszom hónapokig és egyszer csak azt érzem, hogy tiltakozik a szervezetem. Akkor megint nem iszok egy darabig.
2012. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nem valami ócska tejnek nevezett-tejporból készült tartóslöttyöt iszol, akkor nem.
2012. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tej egészséges, persze az igazi. Egyébként a bolti tejektől sem lesz bajod igaz nem a leg egészségesebb de jobb mint a tejporos szutyi ami általában a legolcsóbb tejek közt van.
2012. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló. Én is így jártam. Az orvos tanácsára nem ihatok sok tejet, mert a kalcium vesekövességet okozhat nálam.
2012. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
500 kalória, mint egy tábla csoki, elhízáson kívül semmi bajod nem lehet.
2012. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy cukorbeteg, meg nincs az inzulinoddal baj, akkor nem gond. A tej nagyon nagy inzulinválaszt vált ki. Én például ezért nem ihatom.
2012. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bajod nem lehet, max nem törik el semmid :D és egészséges leszel
2012. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!