Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki ajánlana nekem egy jó...

Valaki ajánlana nekem egy jó diétat? Többi lent

Figyelt kérdés
180 cm magas és 67 kg vagyok. Már tényleg csak minimális zsír van rajtam, de szeretném ha az is eltűnne. Egy olyan diétára lenne szükségem, ami ebben segíthet, de ne kelljen éheznem egész nap. Jólenne ha fehérjéket is tartalmazna, mert ugye az meg kell az izmaimnak...
2012. ápr. 20. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Rajtad akkor lenne "minimális" zsír, ha a 180 cm-hez 75 kg lennél nőként, 85 pedig férfiként.

Ez a súly egy lánynak is kevés.


Sportolással lehet alakot formálni.

2012. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig van zsír hidd el, és így hiába tornázok annyit, alig látszanak a hasamon és a lábaimon az izmok nem befeszített állapotba. ELTAKARJA A ZSíR...
2012. ápr. 20. 15:20
 3/5 anonim válasza:
a szokásos egyél sok gyümölcsöt mellett azt tanácsolom, hogy egyél sok halat, amely fehérjében gazdag, de nem zsíros; ezen kívül járj futni, hiszen az minden izmot megmozgat. ha pedig nasizni szeretnél, igyál helyette egy pohár vizet, vagy egyél egy almát!:)
2012. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt teszem már elég régóta, tökre odafigyelek arra amit eszek. Van olyan hogy már nem lehet csökkenteni a testsúlyt? :/
2012. ápr. 20. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát... valami szálkásító diétát keress.

Vagy nézd meg a crossfites lányokat, fiúkat... :) ők általában paleolit étrenden élnek.

2012. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!