Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valakinek csak egy speciáli...

Ha valakinek csak egy speciális diétát követve lehet táplálkozni, de a családja a szeme láttára eszik össze minden szart és semmi bajuk, hogy fogjam fel ezt pozitívan?

Figyelt kérdés

az emésztési gondjaim már évek óta megvannak


most voltam egy anyagcsere típus mérésen, ami kimutatta miket ehetek és miket ne egyeket, ezzel le van szűkítve a listám a eddigitől, kb ha fele annyiféle ételt ehetek mint eddig már örülök..


jobb a helyzet, kevesebbszer jön rám a hasmenés, ha tényleg betartom, nem szokott rossz lenni a gyomrom de akkor is annyira rossz ha bármi vendégségbe, akárhova megyek, egyszerűen semmit sem vehetek mert ilyen a gyomrom


az apámnak is ilyen fingós, sok édességtől szarul lévő a gyomra..valszeg ő tőle örököltem, a szar idegrendszert meg vki mástól(--> stressz) szóval dupla élvezetet kapok.


és hát persze hogy sokszor kiborít már maga a tény hogy nekem szarabb mint másoknak(mint a legtöbbnek),

és ha ne talántán az az étel amit a szervezetm befogat, de én viszont ízre utálom, nem mondhatom azt hogy nem kérem, mivel ezt kell ennem, anyám meg riogat hogy egyél fiam, meg hogy egész nap értem robotol, de ez annyira bosszantó :\

18f



2012. ápr. 14. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Te egészségesen eszel, a családod viszont előbb-utóbb belebetegszik abba, hogy annyi mindent összezabálnak.
2012. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lisztérzékeny vagyok, nem ehetek semmit, amiben búzaliszt van, tehát kenyérfélék, kekszek stb. Bulikban rendszerint semmit sem ehetek. Itthon már bevált módszer az, hogy magamnak külön főzök, a többiek eszik a rendes kaját, én meg a gluténmenteset. (Általában ugyanazt csinálom, csak magamnak más alapanyagokból, pl. gluténmentes tésztából a spagettit stb.) Bulikban meg már hozzászoktak, hogy előveszek egy narancsot és azt eszem. :)
2012. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én laktòz érzékeny vagyok, még csak 2vagy 3ève, pedig nagyon szeretem a tejet/tejes dolgokat, de inkàbb kerülöm az ilyesmit, jobb jòl lenni mint egésznap a klotyón ülni meg görnyedni mert fàj a böndõm.
2012. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg inzulinrezisztenciám van. Szóval nuku fehérliszt, nuku cukor, naponta ötszöri étkezés mindig fixen ugyanabban az időben, ha nem akarok cukorbeteg lenni. A férjem meg kétpofára zabálja a csokit, a nápolyit és kibontva szanaszét hagyja a lakásban. Ma is felhívott, hogy hazafelé ugorjak már be pár szelet sütiért a cukiba. Neki semmi baja nincs persze, nekem meg folyik a nyálam.
2012. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!