Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlana nekem valaki heti...

Ajánlana nekem valaki heti lebontású diétát, fogyókúrát amit kipróbáltatok és hatásos is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 10:09
 1/1 anonim válasza:

Én tavaly csináltam egy étrendszétválasztó diétát és kb 2 hónap alatt 10 kilót sikerült lefogynom , úgy hogy közben nem kellett koplalnom.A pékárukat el kell a diéta alatt felejteni. Vizet , gyümölcslevet és én light colat is ittam a diéta alatt.

1.nap : De.: csak gyümölcs , ebéd előtt egy órával semmi, ebédre bármilyen natúr hús fűszeres lehet , de panír nem, zöldséggel, nincs mennyiségi korlát, vacsorára ua. mint ebédre szintén nincs mennyiségi korlát

2.nap: De.: csak gyümölcs , ebéd előtt egy órával semmi, ebédre krumpli vagy rizs zöldséggel, nincs mennyiségi korlát, vacsorára ua. mint ebédre szintén nincs mennyiségi korlát

3.nap: De.: csak gyümölcs , ebéd előtt egy órával semmi,,főtt vagy pirított tészta valamilyen öntettel de nem lehet tejszármazékkal enni (tejföl, sajt)én paradicsomos tésztát ettem zöldségekkel,nincs mennyiségi korlát, vacsorára ua. mint ebédre szintén nincs mennyiségi korlát.

4.nap: egész nap csak gyümölcs és víz vagy gyümölcslé

ezek után újra kezdődik előröl az első nappal. Ha mar pár hete csinálja valaki akkor 5. napnak be lehet iktatni egy lé napot , amikor csak iszik az ember egész nap , ez volt a diéta legkellemetlenebb része. Elvileg 90 napig kellene csinálni de én a 70ik nap környékén abbahagytam és igy is leugrott 10 kiló.

2010. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!