Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet felgyorsítani az...

Hogy lehet felgyorsítani az anyagcserét?

Figyelt kérdés

Gyógyszeres kezelés nem!!!

Csakis természetes módon szeretném gyorsítani.



2012. ápr. 20. 21:18
 1/7 anonim válasza:
Pl ha gyakrabban, 2 óránként eszel. A rendszeres táplálkozás révén, gyorsul az anyagcsere is. Vannak még tápkiegészítők is erre a célra, ha jól tudom. Más hirtelenjében nem jut eszembe.
2012. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zöld tea. Szűz tea kapszula, bár ez már a gyógyszer határát súrolja, mert egyesek számára elég drasztikus hashajtó hatása van.
2012. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sport és sok víz is szerepet játszik benne.
2012. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sör, dinnye
2012. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az anyagcserének és a sz.rásnak SEMMI köze egymáshoz!


Egyél 2 óránként, sok zöld-gyümi, fehlrje... kevés finomított liszt, cukor.

2012. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a diólevél-tea vált be. Minden nap jártam nagy wc-re, és sokkal könnyebben távozott a székletem, más állagú volt, úgy érzem jót tett.
2012. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös válaszolónak igaza van. Itt mindenki összekeveri az anyagcsere gyorsítást a hashajtással! Az anyagcsere egy lényegesen összetettebb dolog. Az anyagcsere-folyamatok szabályozzák e szervezetbe bekerülő tápanyagok megfelelő felszívódását és hasznosítását. Hashajtás esetében nem tudnak felszívódni a szükséges vitaminok, ásványi sók, hiánybetegségek alakulnak ki a szervezetben és a bélrendszert is nagyon megterheli. Vannak azonban olyan ételek, amikkel az anyagcserét fel lehet gyorsítani és mégsem teszik tönkre a szervezet normál működését. Ilyen pl. a sok víz fogyasztása, grapefruit, erős paprika ( a kapszaicin tartalma miatt), a zöld tea, tejtermékek (különösen a kefír és joghurt), fokhagyma, gyömbér, almaecet és természetesen a naponta többszöri evés kis adagokban!
2012. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!