Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felgyorsítani az...

Hogyan lehet felgyorsítani az anyagcserét?

Figyelt kérdés
Én nagyon ritkán megyek "nagy" vécézni.. Heti 1x kb. És emiatt hízok.. És nem tudom mit egyek vagy szedjek hogy naponta mehessek wc-re.. Ötlet?
2010. jan. 7. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Tanulj meg táplálkozni... könnyű ételek, jó minőségű szénhidrátok és fehérjék, sok rost, napi 5-6 kis étkezés 3 óránként. Ennyi
2010. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ja, és sok folyadék, de nem cukros sz@rok, hanem víz!
2010. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2010. jan. 7. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Rostos ételeket egyél. Reggel valami aszalt gyümölcsöt vagy friss gyümit, korpás kenyeret és egy pohár meleg teát citrommal. Napközben is próbálj sokat inni és sok zöldségfélét, teljeskiörlésű kaját és minél kevesebb cukrot édességnek inkább étcsokit, kávét. Ezenkívül a mozgás is segít!
2010. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem annó a dokinő azt mondta, hogy egyek sok rostosat, fogyasszak sok folyadékot, és egyek joghurtot is meg kefírt, azok segítenek.

Esetleg ihatnál teákat, nekem az segít (zöldtea, csalántea), sportolj, az a legjobb anyagcsere pörgető, és ha végképp nem megy, akkor Darmpflege. Ezt lehet kapni a gyógyszertárban vény nélkül, gyógynövényből készült kis bogyók. Nekem ez használt a legjobban, amikor 600 kalóriás étrenden voltam, amikor akupunktúráztam. Ettől tutira minden reggel el tudtam menni wc-re. Este bevettem két bogyót, és reggel sikerült :D De a tájékoztatóban benne van, hogy csak 2 hétig-1 hónapig lehet kúraszerűen szedni, mert után kiszáradást okozhat. Szedtem már 2 hónapig is, semmi bajom nem volt. Szóval ha végképp semmi nem használ, vagy mert olyan keveset eszel, akkor ajánlom a Darmpfleget.

20/l

2010. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!