Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az anyagcserét...

Hogyan lehet az anyagcserét felgyorsítani?

Figyelt kérdés
Örök életemben kevesebbet ettem az átlagnál (napi 1500-2000 kcal maximum) mégse voltam vékony,de még átlagos sem sport mellett se. Most rászántam magam a fogyózásra,és csökkentettem a bevitelt 500-kcal-al. tehát 1000-1500 kcalt eszem egy nap,és tökéletesen megvagyok,biciklizek egy órát naponta,megvan a sok kis étkezés,vizet is iszom 2-3 l-t és az orvos szerint a pajzsmirigyműködésem is rendben van(legalábbis a tavalyi eredmények alapján) Fogytam is 4 kilót,de most úgy 2 hete nem hogy csökkenne,de jön vissza. Mikor már 58 kg voltam,most megint 59-60 lettem. Szerintem az anyagcsere miatt. És ha ez igaz,akkor hogy a fenébe gyorsítsam fel? Jó lenne még egy 5 kg-ot leadni a 157 cm magasságom mellé.
2011. ápr. 1. 20:48
 1/2 anonim válasza:

Rostok.

Fogyassz sok rostban gazdag élelmiszert, de ne vidd azt se túlzásba.nekem a győri édes jo reggelt keksz (natúr)nagyon bevált.egyél meg reggel 3-4 db.-ot egy bögre folyékony joghurttal, a gyümölcsrost is jó hatással van, vegyél egy 100% os rostos valami ivólevet és iszogasd azt napközben.de vigyázz az is sok kalória, csak mértékkel:)de engem eltelít jól.sok sikert.

2011. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a rostok tényleg jók (lencse, bab, gyümik), és egyél napi 5x. a zöldtea is hatásos lehet.
2011. ápr. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!