Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy ne pukizza...

Mit csináljak, hogy ne pukizzak ennyit?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és nő. Most vagy más nők nem pukiznak ennyyit, vagy csak jól tudják színlelni, de én már szégyenlem hogy ennyi gázt termelek. Az a furcsa, hogy már 4hónapja nem is eszek puffasztó ételeket és akkor is jön, legalább 10-szer. Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?
2012. ápr. 25. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
én is kb ennyiszer szoktam, vagy még többször. mit szégyellsz ezen? mások előtt csinálod? magadba kell elintézni, és kész.
2012. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mások előtt, de már ez is töb, mint amennyit a férjem szokott, és ha ő nem is néz le érte, nekem kellemetlen.
2012. ápr. 25. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyik és leghatásosabb módszer, hogy változtatsz az étrendeden. Régebben nekem mnodjuk átlagos volt, csak utána tej-tojás érzékeny lettem (akkro osk volt de akkro nagyon beteg voltam amikor ez kialakult), azóta ugye ezeket nem eszem és komolyan napi 3x-4x talán ha előfordul. Ezzel nem azt mondom hogy úúú ne fogyassz csak csökkentsd és próbálj rá odafigyelni. Pl. nem kell mnident öntettel enni, nem kell állandóan tojásrántotttát enni és hasonló dolgok. Jah igen és csak szénsavmentes ásványvizet iszok, savasat soha mert a gyomrom nem bírja ráadásul attól is puffadok. Ne rágózz mert ezzel nyeled a levegőt és ugyanide vezet. És szedjél Espumisant. Ez nagyon jó, én szedtem kb. 3 hónapig heti 2-3x alkalommal 1-2 szemet és az is csökkentette hosszútávra nézve. Meg persze ne egyél zsírosat, olyat mai nehéz.
2012. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem probiotikum szedése vált be. Illetve hagyma, tojás, hüvelyesek, mekis kaják mérséklése.
2012. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy ilyen a szervezeted.
2012. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!