Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megint székrekedésem van, mit...

Megint székrekedésem van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szombatom voltam wcn utoljára, reggel pedig indultunk a barátaimmal strandra, gondoltam majd az úszkálás kihozza belőlem, de sajnos nem így volt, és egész nap szenvedtem! Csepegtettem guttalaxból, bár legutóbb nem nagyon használt(1 hónapja, és egy egész hétig tartott) úgyhogy félek hogy reggelre se lesz hatása a cseppnek.

Tudtok valamit ajánlani? Mit csináljak?


2012. ápr. 30. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
reggel kávézz,sok ismerősömnek 10 perc múlva szaladnia kell:D
2012. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alma, Laevolac szirup
2012. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De minden reggel kávézok...Ma is kávéztam de semmi:D Azért köszi!
2012. ápr. 30. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél kúpot a gyógyszertárba megmondják mi a jó, anyum is keményen küzdött ezzel a problémával, a gyógyszerész ajánlotta és ez bevált. Előfordul, hogy csak a széklet nagyon kemény és egy lazító kúp segít. De van hashajtó kúp is.

De ajánlhatnám a szűzteát, amit a fogyókúrások használnak és én ezerrel le szoktam beszélni őket róla pont azért mert kemény hasmenést okoz és ezen az elven fogyaszt.

Szóval csak egyszer igyál egy erősebbet az nem árt de fogyáshoz pl. ne használd mert a lelked kihajtja belőled.

2012. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 evőkanál étolaj. tuti tipp. csak legyél wc közelében, mert negyedórán belül hat.
2012. máj. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most keltem, és semmi...Kúpot nem tudok venni mert elseje van. Vegyek be még guttalaxot? (csak az van itthon) Esetleg valami lekvár vagy ilyesmi? (mondjuk legutóbb azt is próbáltam)
2012. máj. 1. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!