Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomor probléma! Mi lehet ez?...

Gyomor probléma! Mi lehet ez? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

egy nap kezdődött ugy hogy , aznap nem ettem sokat, csak egy kis palizeres kenyeret (a palizer sokáig volt a hütőbe bontva) de kinézetre és szagra semmi baja nem volt... aztán ittam egy forrocsokit, és ettem egy 3bit-et :) ezután kb egy orával ugy elkezdett görcsölni a hasam .... meg felvolt puffadva enni alig birtam.. egy nappal rá sintén nagyon görcsölt, ettem egy csomo mindent... de székletem nem jött... a szokásosnál kicsit több kávét ittam (mondván hátha kiszarom tőle magam) és akkor is csak nagyon kevés széklet jött, viszont iszonyatosan csípett... nospát szedek rá néha néha... de nemnagyon ér semmit... görcsöl,korog, puffad, kb pár napja tart ez...

valami gyógymód? vagy ötlet hogy mi lehet a baj?



2012. máj. 1. 16:07
 1/3 anonim válasza:
Ez több mindentől lehet. Lehet gyomorrontás, lehet hogy bekaptál valami vírust, vagy a parizer volt romlott (a leírtak ellenére is). A parizer hamar romlik, szóval erre érdemes odafigyelni. Lehet, hogy nagyon ínycsiklandozó, de nem éri meg kockáztatni az egészséged. Ha nem szarsz, az már gáz. Szerintem nézesd meg dokival, ő többet tud mondani, mint én.
2012. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát most már szarogatok szarogatok, de keveset, illetve már nem fáj annyira... csak csip... a végbélnyilásom...
2012. máj. 1. 17:39
 3/3 anonim válasza:
Így én is voltam. Tudom miről beszélsz. Valószínűleg vírus... Mint már mondtam, legtisztább, ha meglátogatod a dokit.
2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!