Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van hányingerem ha...

Miért van hányingerem ha nagyon éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lisztérzékeny vagyok és állítólag a gyomorszájam zárásával is gond van, de ha monjduk huzamosabb ideig nem eszem, akkor borzasztó rosszul vagyok. A huzamos alatt azt értem, hogy pl: tegnap este még ettem, ma nem vot időm reggelizni, futnom kellett egy tanár utánaztán olyan fél11 körül értem haza. Amikor kimentem a konyhába kaját csinálni szinte elsötétült előttem a világ, hányingerem volt, fájt a hasam/nem csupán a gyomrom/. Bár nem minden nap hagyom ki a reggelit, de ált. már amikor felkelek akkor rosszul vagyok.
2012. máj. 2. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez velem is így van.

Egyszer nem vacsoráztam aztán reggel amikor hazaértem a boltból (volt már vagy 10 óra) nagyon rosszul voltam.Éhes voltam.

Aztán amikor ettem minden OK volt.Szóval aztán amikor elkapott egy nátha és elmentem az orvoshoz, megkérdeztem ezt is, hogy miért van velem, ő pedig azt mondta, hogy a szervezet nincs hozzászokva az ,,éhezéshez,, ...

Remélem segítettem!!! :)

2012. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!