Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 6 hónap alatt 24 kilót híztam!...

6 hónap alatt 24 kilót híztam! Elég rendes hasat növesztettem. De ez nem zavar sőt még híznék. EZ NORMÁLIS?

Figyelt kérdés
Úgy érzem akkor vagyyok szép ha kövér vagyok. éteznék még ilyenek mint én akik elakarnak hízni??

2012. máj. 5. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
És mitől tudtál ennyit hízni?:-o
2012. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én medrolt szedtem még mindig szedem igaz mostmár 4mg-ot


én 30kilott hiztam 3hónap alatt

2012. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rengeteget ettem de kajak rengeteget reggelire kb 3 szor annyit mint elötte szoktam de nem tuom miért egyszerűen nem tudtam abba hagyni
2012. máj. 5. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A hízás tulajdonképp az egészség jele. Gratulálok. 150 kg-ig meg se állj! Általában ilyenkor szoktak maguktól frászt kapni az egészséges kövérek. Amikor már 2 WC-t is telesz@rnak egyszerre.
2012. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát de pont az hogy egyre kevesebbet is szarok az egész anyag cserém mintha belasult volna
2012. máj. 5. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom menj el kivizsgálásra, lehet hormonális háttere van, de ha saját bevallásból zabálsz...

Az lehet, hogy te így érzed magad egészségesnek, de azért a túlsúly ellen nem véletlenül prédikálnak annyit, nagyon sok betegségre hajlamosít.

2012. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" akkor vagyyok szép ha kövér vagyok. éteznék még ilyenek mint én akik elakarnak hízni?"


Persze hogy léteznek. Olvasgasd csak a Fogyókúrák topicot, itt a gyk-n. Előbb felhíznak, mint disznó, aztán frászt kapnak maguktól, meg az egészségi állapotuktól. Amikor már egy hasi ultrahangvizsgálat is 3 napig tart, mire megtalálják valamennyi hasi szervet.

2012. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy? Fiú vagy lány?
2012. máj. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!