Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hormonális zavar? Vagy ez...

Hormonális zavar? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Vékony alkat vagyok, de annyit eszek, mint egy disznó. Eszek, eszek, de nem hízom. Természetesen túlzottan vékony sem vagyok, sport miatt sportos alakom van.

Ha eszek, akkor iszonyatosan boldog vagyok. Annyit tudok enni, hogy majd' kipukkadok. De így igaz, ahogy előbb is említettem. Ha eszem, boldog vagyok. Ha rossz kedvem van, eszem, ha unatkozom, eszem. És ettől kimondhatatlanul és leírhatatlanul boldog vagyok.Olyan melegség járja át a szívemet ilyenkor. Ezek a hormonok miatt vannak? Vagy ez teljesen normális?


2012. márc. 16. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, ha az evés, a degeszre tömés ekkora örömöt okoz neked, akkor ezt valami, vagy valamik hiánya miatt teszed. Ez okozza a legnagobb boldogságot, pedig szerintem nagyon sok más is van ezen kívül. Gondolkodj el ezen.
2012. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most ami úgy letört, az csak sport terén van. De előtte is mindig ugyanolyan jó volt enni, mint most. Akkor is ugyanolyan boldog voltam, ha kipukkadásig ehettem.

Amikor eszem, elfelejtem az esetleges gondokat. Ráadásul most minden jó szinte, a sporton kívül..

2012. márc. 16. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják stresszevésnek, vagy binge eatingnek, és nem hormonális, hanem pszichológiai oka van. Az, hogy nem hízol lehetne hormonális ok is, de lehet simán csak ilyen a genetikád.
2012. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hárman vagyunk testvérek, másik két testvérem is szeret enni és rajtuk sem látszik meg. Ők sem hajlamosak a hízásra.

De náluk nincs az, ami nálam. Ez a kipukkadásig - boldogságos evés.

2012. márc. 16. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!