Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek/igyak, ha tudom,...

Mit egyek/igyak, ha tudom, hogy nagy erőre és kitartásra lesz szükségem?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam az "Éhezők viadal" c. filmet. És azon gondolkodtam, hogy ha tudom, hogy nagy küzdelem vár rám, sok energiára van szükségem a túlélésért küzdök és kitudja, hogy mikor tudok enni/inni legközelebb, akár 1 hétig is eltarthat és vadásznom kell meg vizet keresnem, akkor mit igyak/egyek? Tegyük fel, hogy mint a filmben, az előtte lévő 24 órában, bármit ihattak/ehettek. De a filmben mindenki édességet evett. Szerintetek, hogy lenne jó? Pl. Inkább vizet igyunk, vagy valami narancslé félét, vagy inkább édesebb/szénsavasabb italokat? Mit együnk? Inkább valami édeset, vagy valami fehérjében gazdagot vagy mit? És a másik, hogy mennyit együnk? Mert, ha sokat eszünk, akkor nem tudunk elég gyorsan mozogni, de ha keveset akkor akkor meg hamar megéhezünk. Kíváncsi lennék, hogy mi lenne az ideális "étrend" a nagy "harc" előtti 24 órában.

2012. máj. 6. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan kaját amiben sok kalória van. pl olajban sütött rántott hús, oldal szalonna, kolbász, sonka, mellé préselt gyümölcslé, pár friss zöldség, édesség nem jó, 1-2 óra aztán szevasz.
2012. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
3 liter tejből főzz ki rizst egész napra ez legyen a kaja fehérje és szénhidrát megvan mellé étkezés előtt vmi kreatin és inzulin h segítse betölteni minden étkezés előtt és plusszba egy energia ital étkezés előtt ettől még a pankrátorok ellen is győznél!!!
2012. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az a cél, hogy minél több ideig kaja nélkül túlélje az ember, akkor egyértelműen magas kalóriatartalmú kajákat kell ennie, hogy a lehető legtöbb zsírt tudja elraktározni.
2012. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!