Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » HA ötven kilóról negyvenhétre...

HA ötven kilóról negyvenhétre fogyok (155 cm magasság), akkor fogok fogyni a cicimből?

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni három kilót nyárig. A melltartóméretem most 75B, és ez anélkül se nagy, hogy fogynék belőle. Fogyjak akkor? vagy inkább ne? :(

2012. máj. 9. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
mell az szerintem nem fog fogyni.anyukám szült és utána csomo kilótt fogyott és melle nem ment le és még mindig nem megy le
2012. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Genetika
2012. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,genetika,en fogyok onnan is,de sokan nem.
2012. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy fogsz fogyni a cicidből is. Hiszen valószínűleg alig van rajtad felesleg. A BMI-d 20 körül van. Ha valakin már alig van zsír, akkor az valószínűleg azokon a helyeken van, ahonnan a legnehezebben jön le. Márpedig ha elkezdesz fogyózni, valahonnan a szervezeted zsírt fog szerezni. És mivel a makacs területekről nehéz, könnyen lehet, hogy a mell zsírszövetéhez nyúl. Én kétszer is meggondolnám a dolgot.
2012. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!