Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számít, hogy a nap folyamán...

Számít, hogy a nap folyamán hogy oszlik el a kalóriabevitelem?

Figyelt kérdés
Általában reggel 6-kor eszem 200 kcal-t, 8-kor 300-at, és kb. 16 órától 19 óráig 900-at. Baj, hogy ilyen felosztásokban eszem? Ugye nem fogok megállni/visszamaradni a növésben ekkora kalóriabevitel mellett? 17/L
2012. febr. 22. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

17 évesen már visszamaradni semmiben sem fogsz.

1400 kcal hogy jött ki? fogyhatnál akár 1700-2000kcal-lal is, ha sportolsz.

egyébként nem, nem számít. akkor számítana, ha pl. egész nap nem ennél, csak este. akkor számítana, mert akkor nappal éheznél. de ez így ha nem is egyenletes, de feltételezi hogy viszel be fehérjét és zsírokat reggel délben este. viszont jobb lenne 5 étkezésben.

2012. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most éppen nem sportolhatok, az orvos megtiltotta, mivel hörghurutom van 3 hete, a heti 3 tesin is csak könnyítetten vehetek részt még 1-2 hétig. Próbáltam már nagyobb kalóriabevitellel fogyni, de lehetetlennek bizonyult, gondolom mert alapból kis súlyról indultam.
2012. febr. 22. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

persze, más vonatkozik egy 50 kilós nőre, én általánosítottam.

de azért ha meggyógyulsz be lehet ütemezni heti 3 küzdősport és 2 otthoni erősítő edzést.

betegséged alatt a napi 5g c-vitamin lecsúszik közben? így elég fura, hogy nem jössz helyre.

2012. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Heti 2x fogok futni és 2x biciklizni 40 percet, mert különórák mellett nem tudok időben kötött sportot csinálni. :) Szedek valami amerikai vitamint, olyasmi mint a Centrum. Nagyon beteges típus vagyok, de "csak" szeptembertől májusig, nyáron sosincs semmi bajom.. Mandulaműtét óta is ugyanannyit vagyok beteg, csak nem olyan komoly tünetekkel. :)
2012. febr. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!