Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem normális a szervezetem!...

Nem normális a szervezetem! Miért nincs étvágyam?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban elment az étvágyam, nem kívánok semmit, pedig imádok enni (ez nem azt jelenti, hogy mindent felfalok és 100kg vagyok...:D) és szeretnék is, de nem bírok. Mostanában kb csak napi 2x eszem és nagyon keveset. Volt, hogy hányingerem is volt evés után.

Kicsinek voltam ilyen, akkor is nagyon keveset ettem, csont sovány voltam. Aztán ahogy nőttem, megjött az étvágyam. Most pedig megint nincs.


2012. máj. 10. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom. Hónapokig tartott. Semmilyen ételt ne mkívántam, mikor nagynehezen hozzáfogtam enni, ettem valamennyit, még éreztem, hogy éhes vagyok, de egy falatot sem tudtam már lenyelni. Magam sem tudom hogyan, de elmúlt, ismét normálisan eszek.
2012. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!