Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » üdv! A száraz kutyaeledeltől...

üdv! A száraz kutyaeledeltől lehet valami bajom? Megkóstoltam. Már nagyon rég vágytam rá, az illata egyszerűen jó. Nem lehet ellenálni, esetleg valami bajom lehet? (rá van írva hogy vannak benne vitaminok)

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem túl egészséges, nem az embernek találták ki. De komoly bajod szerintem nem lesz tőle.
2012. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyed csak. Kóstold meg a kutyakonzerveket is, azok még jobbak.
2012. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem még nem lett bajom.
2012. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,igen,főleg amiben húsdarabok vannak és szaftosak.. isteni kaja lehet
2012. máj. 13. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban a macskakaját zabáltam, és mire anyuék észrevették már jó sokat megettem... :D És még élek! :)
2012. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
milyen macskakaját? száraz vagy az a húsdarabos? (az a szaftos kicsit bátrabbaknak van szerintem:DD) eyszerűbb elropogtatni a száraz kutyakaját :D
2012. máj. 13. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó az illata?


Nekem már az is sok, amikor a Tescóban elmegyek az állateledeles sor mellett. Nemhogy még megegyem.


Pár falattól nem lesz bajod. De jobb ha nem tudod miből készül.

2012. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát igen, nagyon sokan utálják... :)

én a benzinszagért is megőrülök..

2012. máj. 13. 18:43
 9/9 mogul válasza:
kiskoromba fél éven keresztül nem kaptam csokit azt nasiztam felelsz vagy merszbe megettem fél kilót ... semmi bajom sincs
2012. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!