Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy jobb...

Mit csináljak, hogy jobb legyen a gyomrom, és rendesen meg tudjam emészteni ezt a sok ételt?

Figyelt kérdés
Ma kicsit akartam lazítani a kajálás terén, de nem lett sajnos jó vége.. Reggeltől délig nem ettem sokat, meg könnyű, egészséges ételeket ettem. Reggelire ettem túrót meg egy almát, tízóraira 2 almát, ebédre 150g csirkemellet 100g brokkolival. Délután kezdtem el enni mindenfélét. Ettem 5 szelet tejfölös barna kenyeret, 1 pohár vaníliafagyit, 2 túró rudit, 170g aszalt szilvát, 1 natúr joghurtot, 1 almát, kb 40g extrudált kukoricapelyhet, és ami kiverte a biztosítékot, az a hülye cappuccino, amit nemrég ittam, nagyon felfordult tőle a gyomrom. Olyan hányinger kapott el, hogy megpróbáltam mindent kihányni, hátha jobb lesz a gyomrom, de egyszerűen képtelen vagyok hányni, ehetek bármennyit is. Többet nem csinálok ilyet. Egyébként nem diétázok, csak egészségesen szoktam táplálkozni, és nem szoktam ilyen szarokat összeenni, de most tönkretettem a gyomromat, holnap nagyon kímélem majd. Találtam itthon ilyen Naturlandos gyógynövényteát, meg van itthon zöld tea meg ánizstea. Próbáljak meg inni valamelyikből, vagy van valamilyen más ötletek?
2012. máj. 15. 20:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Kb 1 óráig leszek ma fent, úgyhogy még van 5 órám, hogy megemésszek mindent, és ne legyek éjjel rosszul.
2012. máj. 15. 20:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj szódabokarbónát.
2012. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!