Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek a mai menüm jó mára?

Szerintetek a mai menüm jó mára?

Figyelt kérdés

Reggelire ittam egy 3az egyben kávét tejjel,rá egy másfél órára fél 10 körül ettem két pirítóst sonkával és egy paradicsommal. Ebédre ettem pici paradicsom levest és most fél 4kor pirított tészta,zöldséges kínait, de abból repetáztam :( Ma már maximum barackot vagy almát eszek ha éhes leszek. Sok ez így mára?

Előre is köszönöm!


2012. máj. 19. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sok, de a pirított tésztát kínaival, repetázva délben kellett volna enni.
2012. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen, csak most lett kész :( Mindegy majd még megyek görkorizni meg edzek még este:)
2012. máj. 19. 16:18
 3/6 anonim válasza:
0%
disznó
2012. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem sok! Én is kb. ennyit eszem egy nap, kivéve a kávét, de én beteg vagyok és nincs étvágyam!
2012. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te most fogyókúrázol????????? Vagy mi? Mert ha nem akkor ez édeskevés és egyáltalán borzasztó!!!!!! Felcseréled az étkezéseket!!!!!!A reggeli kávét nyugodtan összevonhatod a a pirítóssal és a sonkával meg a paradicsommal, fél 10kor pedig egy kis saláta lehetőleg nem tejfölös alapú szósszal, hanem olivaolajjal. Az ebéd szintén főétkezés, arra megint lehet jó nagyot enni és nem kell kiszúrni a szemed "egy pici paradicsomleves"-sel nyugodtan lemehetsz a kínaiba előtte és megveheted előre a zöldséges tésztát és meg lehet enni a leveske mellé. Ha marad belőle, az se baj, elrakod vacsira a barack/ alma mellé. Tejtermékekből pedig nem látok semmit! Hogy lesz elegendő kálcium és D-vitamin benned? Szegény csontjaid nem ezt érdemlik!!!! Nyugodtan egyél meg egy kis kefírt, vagy joghurtot, azok nem fognak ártani. Vagy laktóz érzékeny vagy? Mert arra már van külön gyógyszer amiatt, nem kell aggódni...
2012. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem visszanyerni az eredeti kg-mat ahhoz meg már csak egy kg hiányzik, meg igyekszek utána ezt tartani, kv-ban van tej de azonkívül nem sok tejterméket fogyasztok, néha joghurt meg tejeskávé..
2012. máj. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!