Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 5-6 hete fogyozom es kemenyen...

5-6 hete fogyozom es kemenyen tornazok 6 napot egy heten. Megis lassan magy a fogyas, de miert?

Figyelt kérdés
Keveset eszem es semmi olajosat es hasonlot megis nagyon lassan megy a fogyas.Az eleje kb 60 kg voltam most 58.Estere mar nem eszem.Mit tudnek meg tenni?Most mar a Rubint Rekat is elkedem lassan egy hete persze annak tudom ido kell de eddig nem sok valtozast latok magamon es kezdek elszomorodni es mar nincs is kedvem az egeszhez!Tanacsok?
2012. máj. 25. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl keveset eszel, nem jókat eszel, este nem eszel, nem jó a mozgásforma, még mindig többet eszel, mint amennyire szükséged van, fogamzásgátlót szedsz, keveset iszol, hormonproblémáid vannak stb., stb., soroljam még?
2012. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A keveset eszel az nem megoldás. Ha hirtelen drasztikusan kevesebbet eszel, a szervezeted megérzi az elvonást, és elkezdi még jobban elraktározni a tápanyagot zsír formájában. A lényeg, hogy lassan csökkentsd az adagot, többször egyél keveset, és húst csak zöldséggel fogyassz (nem krumplipürére gondoltam), tésztával sose. Hús + ZÖLDség. Kerüld a tömény állati zsiradékokat (tejszín, vaj) és az abból készült kajákat (pl a krumplipüré - vaj, vagy tejföl). És mozogj sokat. Szerintem inkább fuss és bringázz, ami izzaszt, rubinréka mellett/helyett.
2012. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress rá az interneten a Paleolit diétára, edd azt, és jógázz. Ugyanígy nem lesz gyors a fogyás, de az a jó benne. Elmondok neked valamit, a gyors fogyás tönkre teszi a májadat, akár májrákot is kaphatsz tőle.
2012. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!