Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kapható valahol olyan sajtféle...

Kapható valahol olyan sajtféle aminek alapanyagaiban semmi köze nincs a tejhez, liszthez?

Figyelt kérdés

nem a laktózmentes sajtra gondolok

abba biztosan van valami tejcukor vagy akárki tudja mi..nem értek hozzá annyira


mivel rossz érzések vesznek körül ha tejet iszom- ezért nem iszom - ezért keresek ilyet, és lehetőleg olyat is amiben glutén sincs

létezik ilyen vagy mondjak le a sajtrol?



2012. máj. 30. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán, mivel a sajt tejből van:DDD

Van "szójasajt".

Glutén semmilyen sajtban nincs.

Viszont attól, hogy pl. a tej meghajt, a sajt nem biztos.

2012. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem az hogy meghajt, hanem rosszul érzem tőle magam, elfáraszt, hangoskodik a gyomrom..egyszerűen nem esik jól már próbáltam többször is és a sajt sem:\
2012. máj. 30. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. A Herbaházban például lehet kapni növényi sajtot. De elég drága...
2012. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csízió is növényi sajt. A CBA-ban lehet kapni, én legalábbis itt vettem idáig, ettől függetlenül elkébzelhető, hogy máshol is árulják. Egy ezres körül van kilója úgy tudom.
2012. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak növényi sajtok, ezeket " sajt jellegű készítmény"-nek nevezik. CBA-ban, Coop-ban többször lehet ilyeneket kapni.
2012. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!