Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Epertől lehet égő érzés a...

Epertől lehet égő érzés a szájban?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy allergiás vagy rá. Figyelj oda, nehogy a torkod is bedagadjon. Igyál gyorsan egy Calcimusc injekciót. Ha rosszabbodna az állapotod, azonnal menj orvoshoz.
2012. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem most ettem, tegnap délután, de már harmadszor éreztem eper evés után ilyet, eddig nem volt ilyen soha.
2012. jún. 1. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyha korábban nem volt ilyen, akkor szerintem az eperrel van baj. Viszont, ha az eper származásától függetlenül éget a szád, akkor fordulj orvoshoz.
2012. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem apró szemű epret, ettől nem égett a szám, a nagyobbaktól viszont szinte mindig, talán valami permet?
2012. jún. 6. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyümölcs savtól ég a szád.

Nekem az ananásztól szokott nagyon égni, még a kezem bőre is. Az sokkal savasabb.

2013. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!