Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet ez a szúró érzés bal...

Mi lehet ez a szúró érzés bal oldalt a bordáim alatt?

Figyelt kérdés

Ahol az utolso bordám van bal oldalt, ott érzem azt az érdekes tompa szúró érzést. Nem egész nap van, néha jön elő fel orara, aztán elmúlik. Ha nagy levegöt veszek, jobban faj, vagy ha összeszorítom a hasam, akkor is jobban faj. De ha megnyomom, akkor meg nem fáj. Mi lehet ez? Koszonom a válaszokat

22/l



2012. ápr. 15. 13:03
 1/3 anonim válasza:
Lehet úgymond "beakadt" a levegő, nem tudom neked mikor jött elő általában akkor szokott ha előtte nagyon sietsz/futsz és felületesen vetted a levegőt.
2012. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
helyzettol fuggetlenul, akkor is ha epp ülök.
2012. ápr. 15. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
bakker,ilyen nálam is volt, s később csak még rosszabb lett,mára meg csakúgy elmúlt.Én voltam vele tüdőszűrőn, teljes mellkas röntgenen de azt mondták nincs semmi.
2012. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!