Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha heti 1 szer (hétvégéken)...

Dávidking20 kérdése:

Ha heti 1 szer (hétvégéken) iszok mondjuk 1 L Coca Cola Light ot az nagyon káros a szervezetembe a benne lévő édesítőszer miatt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem az édesítő miatt aggódnék, csomóan isszák a kávéjukat is édesítővel.
2012. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen nagyon káros és nem csak az édesítőszer miatt.

Ha minden más étel, ital amit eszel-iszol teljesen egészséges, akkor dönthetsz úgy, hogy ennyi belefér.

A mai világban annyi minden káros. Jó lenne, ha ezzel mindenki tisztában lenne.

S, ha már tudja, onnantól kezdve mindenkinek a saját dolga, hogy mivel "mérgezi" magát.

2012. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ne mondjátok már, hogy ennyire káros volna. Az édesítőszer miatt meg végkpp nem... El nem tudjátok képzelni, hányan isznak kólát, ennél jóval többet, és lám, még mindig élnek, csak ezen az oldalon halnak bele az emberek.
2012. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy belehalnak.

Azt írták, hogy káros.

És nem csak ezen az oldalon.

Gondolom tudod, hogy Japánban már betiltották az aszpartam használatát és a Coca-Cola cég is kénytelen volt behódolni nekik és oda kizárólag sztíviával édesített löttyöt küldenek.

2012. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egészségesen élek, változatos táplálkozás, hétköznap csak csapvizet és ásványvizet iszok kombinálva a kettőt, csak a hétvégéken szoktam inni cola light ot, azért ezt mert hogy ebbe nem cukor van és nem mindegy hogy 1 dl 50 kcal vagy csak 2kcal :)
2012. jún. 8. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Erről van szó. Tudod, hogy káros, viszont döntöttél, és szerinted ennyi belefér. Kedves egészségedre.:)
2012. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább cukros cola-t igyál, kevésbé káros.
2012. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért kevésbé káros? Indokold meg,győzz meg... a sima kólától meg cukorbajt kapsz XD
2012. jún. 9. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ennyi elég...

2012. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!