Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, hogy szinte alig...

Az normális, hogy szinte alig eszek valamit? (többi lent)

Figyelt kérdés

régen még semmi baj nem volt, de mostanság már beéreem napi egy szendviccsel és kész!

nincs étvágyam egész egyszerűen. és nem tudom, hogy ez normális-e...de szerintem nem.

nem akarok fogyni, optimális sulyom van és jónak látom, szoval nem értem hogy mi van velem.

és ha ez nem normális mit tudok tenni ellene?

14/L



2012. jún. 11. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak időszakok, amikor kevesebbet eszik az ember... nekem is nemrég volt hasonló, egy szelet kenyeret ettem reggelire, és elvoltam egész nap, pedig mindenfelé mentem. Barátnőm is reggel eszik csak egy melegszenyát, és kifújt, ssemmi mást. Maximum mocorogj kicsit többet, de hamarosan visszaáll szerintem a normálisba az étkezésed :)
2012. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy a mostanában vagy fél éve tart ://
2012. jún. 11. 21:07
 3/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Az gáz. Totál lelassult az anyagcseréd. Legalább iszol eleget? Vegyél multivitamint, elvileg étvágynövelő.
2012. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha te így jóllakottnak érzed magad akkor nem lehet tenni semmit, megváltozott az emésztésed ez normális. Ha éhes vagy egyél, ha nem kényszerből ne tömd magadba!
2012. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!