Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék izmosodni?

Hogyan tudnék izmosodni?

Figyelt kérdés
Otthoni módszerekkel szeretnék izmosodni ! milyen ételeket egyek hogy ne hízzak és hogy elősegítsem a testem kidolgozását? és milyen gyakorlatokat végezzek : súlyzó , felülésekhez fekvő pad kb ennyi eszközöm van
2008. júl. 1. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hát valahol olvastam h hasizom erősítésre ha napi 3 percet felülésezel vagy hasprést alkalmazol akkor 2 héten belül látható jelei lesznek...
2008. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátom testépítő, de igazából nem tudok sokat az ő edzési szokásairól... Csak megfigyeltem, hogy ipari mennyiségű fehérjét visz be a szervezetébe naponta (tej, túró, lágysajtok, tojás, stb.), és ha undorodva néztem, csak felmutatta a kondibérletét. :D Ja és persze sok vizet inni (ha a tejből nem volt elég...) Egyébként ezek mellett, ha szálkásíani akarsz, akkor igenis fogyókúra, zsírszegény kaják, stb. És jobb ötlet lenne inkább konditerembe járni... Ott több, komolyabb felszerelés van, és ha megkérsz valakit a srácok közül, lehet h még segítenek is. ;)
2008. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ha otthon akarz izmodosni a fekvőtámasz az egyik legjobb pl ha most kezded akkor megcsinálsz 5*20 szabályosat kb 2 perc pihenővel később meg egyre többet. a fekvőtámasz jo a mellizomra és a karra sőt még a hasizmodra is. utánna már nyomhatod szűken a fekvőtámaszt meg stb.
2008. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem volt barátom testépítő és állandóan csirkemellet és rizst eszik, mert tele van fehérjével de nem is hízik tőlük.Persze egy picit hízik de ezek telítetlenek és ezek átalakulnak izommá az edzés során. Meg persze nem elég a helyes táplálkozás. Fontos az edzés, aminek az a lényege a te esetedben hogy nagyobb súlyokkal kell kevesebbet dolgoznod. Ha fogyni akarsz akkor kis súllyal sokat. De ezeket nem árt fokozatosan elkezdeni, kezd kicsivel aztán szépen egyre nagyobbak. És fontos hogy ne ess neki rögtön nagy súllyal sokáig és ne erőltesd túl magad mert az inkább árt mint használ.és akárki akármit mond hogy elég hetente 1-2 alkalommal testedzést végezned, ha tényleg szép formákat akkor nem árt minden nap kb. 1,5 óra. Ha úgy akarsz izmosodni hogy csak szálkásítani, akkor ne dolgozz túl nagy súlyokkal mert akkor csak "megnövekedik" a térfogata a célzott testrésznek. Ha viszont pont ez a célod akkor hajrá:)
2008. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

köszi a kérdésed nekem is ugyan ez volt jah és a válaszoat is:D

Am télleg az a jo ha othon fekvő támasz felülés stb...beraksz egy kis jo zenéd és nyomod rá:D de ne erőltesd tul magad ha érzed h már nem birod akkor huzz rá még 3 at és pihenj:)

2009. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én edzőhöz járok és ő azt mondta hogy a testünkel lehet a legjobban edzeni pl:fekvő,felülés...! szóval szerintem felesleges a konditerem
2011. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!