Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A bordám alatt bal oldalon...

A bordám alatt bal oldalon tompa fájdalmat érzek, émelygek és sokat kell böfögnöm, levert vagyok és ingerült, és mintha picit hőemelkedésem lenne. Mi bajom lehet? Volt valakinek hasonló tünetegyüttese?

Figyelt kérdés
Gyomorfekélyre gondolok, de az is eszembe jutott hogy terhes lennék? Nem tudom megmondani hogy pontosan mi fáj, a gyomrom, a belem, vagy nőgyógyászati eredetű dolog-e. 34/L

2012. jún. 16. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! nekem dettó ugyanilyen panaszaim vannak.

ma voltam orvosnál,aki szerint erösen gyomorfekély gyanús a dolog.

írt gyógyszereket,savlekötőt,meg el akar küldeni tükrözésre :(

plusz szigorúan diétáznom kell.

reméljük Neked már régen megvan,hogy mi volt a baj és ki is gyógyultál belöle :)

2013. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) tudod mi volt??? sok kávét ittam! hát hogy sokat az túlzás, napi 2-3-at, de nekem az sok volt. és nem ilyen keverőset, hanem volt ilyen tuti kávéfőző, amibe szemes kávét kellett rakni. szóval kicsit kikészült a gyomrom tőle. akkor abbahagytam, és azóta elmúlt a fájdalom. pont az a durva, hogy semmi szerv nincs bal oldalon, minden jobb oldalt van. egyedül a gyomorszáj hajlik arra ha jól tudom. Nekem akkor volt gyomortükrözésem, és azt állapították meg, hogy a nyelőcső alja be van gyulladva, de gyomorfekély nincs. és hogy kicsit refluxos vagyok. akkor próbáltam leszokni a savas, szénsavas, fűszeres ételekről, meg a kávéról, és jobb lett. gyógyszert se kell szednem. gyomorükrözéshez ajánlom, hogy lazulj el mint egy rongybaba, kapcsold ki az agyad, és vegyél lassan levegőt, ne nézd a csövet. ez a trükk!!! és akkor nagyon gyorsan ledugják a csövet, észre sem veszed. nekem semmi nem volt! nagyon könnyen ment a dolog. remélem meggyógyulsz, majd írj!!!
2013. jan. 8. 14:46
 3/3 A kérdező kommentje:
egy doki írta le nekem egy fórumon, hogy nincs semmi bajom, csak sok kávét iszom. és tényleg az volt! nem kell nagyon megijedni.
2013. jan. 8. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!