Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mire kell jobban odafigyelni,...

Timiike K. kérdése:

Mire kell jobban odafigyelni, hogy ne hizzunk? Kcal vagy szenhidrat?

Figyelt kérdés
Pontosabban azt szeretnem tudni,hogy mire figyeljek jobban oda a kaloria- vagy a szenhidrat mennyieseg bevitelere? Fogyni szeretnek de nem tudom,hogy mi hizlal igazan.. Ha valamiben sok a Kcal vagy a szenhidrat? Melyik fontosabb ilyen teren?

2012. jún. 17. 20:40
 1/5 anonim válasza:
Szénhidrát.Amit nagyon kerülj,az a kenyér és az esti evés.
2012. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Arra figyelj, hogy a napi ajánlott kcal-mennyiségben legyél benne.

[link]

Itt ki tudod számolni mennyi kell neked az egészséges fogyáshoz. És persze sportolj ha fogyni szeretnél.

2012. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyi a napi ajanlott Kcal emnnyiseg? :D Amugy koszonom a valaszokat.
2012. jún. 17. 20:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat nem lattam a linket. :) Amugy nekifogtam a sportolni,Rubint Reka edzesprogramjaival + 3szor futok 1 heten.
2012. jún. 17. 20:47
 5/5 anonim válasza:

A gyorsan felszívódó szénhidrátot kellene elhagynod mivel az a felelős az elhízásért a cukros és lisztes ételek,mindegyiknek van alternatívája....én 9 kgt fogytam le amikor ezeket elhagytam,küldök neked egy oldalt ami ezzel kapcsolatos és ahol utána tudsz nézni,ennyi a lényege és nem az hogy figyeled a napi kalória bevitelt mert azzal csak sanyargatod magadat és ha fogysz 1 kg utána felszedsz 5-öt.És teszem hozzá hogy ez az oldal amit küldök nem egy divat diéta hanem egy életmód!


[link]

2012. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!