Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok rettentően éhes...

Miért vagyok rettentően éhes hajnalban?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap felkelek 4 fele kb. arra, hogy nagyon-nagyon éhes vagyok. És nem tudok rajta változtatni. Ha eszek, akkor hányingerem lesz, amúgy sem egészséges az éjszakai evés. Ha iszok valamit akkor is hányingerem lesz. Ha nem csinálok semmit, 1 órán keresztül forgolódok amíg vissza tudok aludni.


Kipróbáltam már mindent, este 6után nem eszek, előtte sokat, vagy előtte keveset, lefekvés előtt 1 órával sokat-keveset, vagy lefekvés előtti percekben tele eszem magam, vagy rágcsálok, de semmi nem hat, mindig előjön az éhség hajnalban.


Ez egyrészt azért is zavaró, mert nem tudok normálisan aludni, másrészt utána ha reggel felkelek, már annyira éhes vagyok(szinte fáj), hogy ha elkezdek reggelizni normális időpontban (7-8), alig bírok enni, mert egyből hányingerem lesz..


Nem vagyok se terhes, se kövér (49 kg, 164 cm).

Mit csináljak?

21L


2012. jún. 24. 11:12
 1/1 Atees válasza:

esetleg sportolsz valamit? vagy gyúrsz?:D


akkor lefekvés előtt a kazeint tudnám javasolni, hátha:

[link]


"

Felhasználási javaslatok


Időzítés


A kazeint bármikor fogyaszthatjuk a nap folyamán, hogy növeljük fehérjebevitelünket. Azonban jóval előnyösebb lehet, ha lefekvés előtt fogyasztjuk, mivel jóval lassabban emésztődik, így segíti testünket, hogy hatékonyabban kösse meg az aminosavakat."

2012. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!