Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit igyak reggelente kávé és...

Mit igyak reggelente kávé és tea helyett, hogy beinduljon az anyagcserém?

Figyelt kérdés
Fogfehérítek, így nem szeretnék mostanában kávét vagy teát inni, viszont tudom, hogy reggelente a kávétól mentem nagywc-re...elég kellemetlen ha ez reggel nem jön össze, szóval keresnék valami mást amitől ugyan úgy "megindul" a reggeli dolog mint a kávétól...köszönöm annak aki segít.
2012. júl. 2. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A meleg, citromos vizet pont azért szokták ajánlani, hogy beinduljon az anyagcsere
2012. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha 2-3 korty kávét gyorsan lehörpintesz, attól a fogaidnak nem lesz semmi baja, hiszen jóformán nyelés közben hozzájuk sem ér a folyadék. Utána meg rögtön fogat mosol.
2012. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Igyál például paradicsomlevet tejjel, bele egy kis mustárt, és egy kanál ecetet. Erre jöhet sárgadinnye. Úgy beindul az anyagcseréd, hogy na!
2012. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól tudom, hogy rohanni akarsz a budira? Nekem reggelente elég lehúznom egy pohár szénsavas vizet, de azt rögtön miután reggel kinyitom a szemem. Van mikor este bekészítem. Vagy ha tökös vagy akkor paradicsom+tej kombó, de attól inkább f*sni fogsz.


Egyébként nekem fogorvos ismerősöm mondta, hogy ilyeneket igyak szívószállal, mert akkor konkrétan egyáltalán nem tud a fogamhoz érni. Ha neked a kávé adta be, akkor főzz le egy adagot, önts hozzá kis csapvizet hogy lehűljön, és a lehető leggyorsabban szippantsd fel szívószállal!

2012. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek:) Kipróbáltam ma reggel a meleg citromos vizet amikor felkeltem, éhgyomorra és úgy 10 perccel később már szemmel látható eredménye volt...szóval bejött:) Szerintem ezentúl is alkalmazom.

A másik pedig, hogy kipróbáltam szívószállal a kávét (ami egyébként nálam tejeskávé) és asziszem ez is jó lesz így:) tényleg nem ér a fogamhoz, egyszerre lenyelem. No és persze utána is mentem wcre megint...

2012. júl. 3. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!