Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon keveset eszem már...

Nagyon keveset eszem már több, mint másfél éve, ezért fogytam 10 kg-t. A fenekemet és a lábaimat szeretném izmosítani. Ha tornázom, de ugyanúgy keveset eszem, akkor nincs rá esély, hogy nem fogyni fogok? Van értelme így elkezdeni, lesz eredménye?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz eredménye. Egyél sok fehérjét, kevés szénhidrátot, na úgy lesz eredménye! (amúgy ugyanettől szenvedek én is: felülre szeretnék izmosodni, de enni viszont nem eszek sokat :/ így nincs miből felépülnie az izomnak... de napi 2-3 órát simán leedzek, csak tiszta inas lettem)
2012. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na jó, adok egy tanácsot, rajtad múlik, hogy megfogadod vagy sem!!!!!!


-Van kettő betegség: Anorexia és a bulimia!

Egyiket sem ajánlom!


Ha nem akarsz anorexiás lenni, akkor egyél minnél többet!!!!! Az a lényeg, hogy ha velvettél egy bizonyos stest súlyt az úgy tudod fenttartani, hogy rendszeresen reggelizzel , ebédelsz , vacsorázol és nasizól... MInden nap ezt a rendszert követve nem lehet baj, az adagok eltérhetnek de ha heti 3 órát edzel akkor egészséges leszel



Ne akarj anorexiás lenni nem ajánlom: [link]

2012. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem direkt vagyok ilyen.2 éve egy lelki trauma miatt fogytam 10 kilót,azóta nincs étvágyam,alig tudok enni.Nem tetszik,hogy vékony vagyok,ezért gondoltam arra,hogy ha enni nem tudok,legalább az izmok miatt vastagodjon a lábam.

2012. júl. 9. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a múltban élsz akkor egyszerűen csak hülye vagy!!


A lelki dolgokat ted túl magad, vannak nálad rosszabb helyzetben lévő emberek, én minden nap találkozom velük az életem során, ma egy 13 éves gyereket vettem fel aki gyalog indult el és 20km-kellet volna megtennije hogy elérjen a városba ahova tart!!!!


az emberek többsége szegény, olyan életet él hogy nélkülözik, mi is szegények vagyunk!


És azt kell mondanom, hogy ha valamit megtanultam az-az hogy erősnek kell lenni!

2012. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!