Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elalvás előtt kb. mennyi...

Elalvás előtt kb. mennyi idővel nem érdemes enni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy van-e ilyen, de mintha már hallottam volna róla. Valami olyasmi, hogy egy bizonyos idővel elalvás előtt nem érdemes enni, mert akkor csak hizlalni fog.

2012. júl. 7. 21:05
1 2
 11/13 Gyakor ***** válasza:

szósem volt róla h egy éjjel elpusztulnak az izmaid. (itt jegyezném meg, hogy aközött, hogy " hogy ne pusztuljanak az izmaid éjjel" és hogy " hogy el ne pusztuljanak az izmaid éjjel" jelentős különbség van. én az elsőt variációt írtam, te meg úgy reagáltál, mintha a másdikat írtam volna. na akkor kinek is kéne tudni olvasni és értelmezni? :) )

De mivel ugy feltételezzük, hogy napi rendszerességgel a "6 után nem evés" elmebajt követi, ezért hosszú távon, már lehet rá számítani, hogy nem fog jót tenni az izmainak.

A 8 tojást 6 után dolgot meg ugy értettem, hogy hajnal 3ig fentvan még. 9 óra alatt 6 tojás azért nálam nem számít teletömésnek :) ezt félreértetted gondolom

jó, igen, van minimális izomlebontás, mivel alvásközben nem eszünk, de a minimális még mindig jobb, mint a drasztikus :) de ha nem számít az izomlebontás, csak, hogy ne raktározzon zsírt, akkoris egyen valamit, mer' lelassul az anyagcseréje

2012. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
de te is félreértettél mert én nem azt mondtam, hogy ha hajnali 3-ig fent van akkor 6 után ne egyen :) oda is írtam akkor, hogy papíron, mondjuk egy 9 órai fekvésnél úgy mondják, hogy 6 után ne egyél.
2012. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D:D
2012. júl. 8. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!