Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak hogy ne hízzak...

Mit csináljak hogy ne hízzak el? ( többi alul)

Figyelt kérdés
3 hónapja munkahelyet váltottam és most egy kevésbé stresszes helyre kerültem. Az előző melóhelyemen kb. 8 kg-t fogytam és most meg úgy érzem egyre dagadtabb vagyok.(kezdem visszaszedni)
2012. júl. 25. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, már közhelynek hangzik, de oda kell figyelni az egészséges táplálkozásra és a megfelelő testmozgásra.
2012. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani, mint az előttem lévő: egészséges táplálkozás, rendszeres testmozgás.


Az előző munkahelyeden a folytonos stressz miatt fogytál, így talán nem tűnt fel, ha többet eszel, vagy hízlaló volt az étrended. Mivel megszűnt a stressz forrás, így a felesleg nem tűnik el magától. Gondold végig az életviteled, hogy miben és mennyit ajánlatos változtatni.

2012. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás, mozgás rendszeres életmód és cseréld le a sódat vivegára.
2012. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!