Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék egészségesen élni....

Szeretnék egészségesen élni. Jó első lépésnek? Ma ezt ettem:

Figyelt kérdés
3nektarin 1alma reggelire,kb.10dkg túró tejföllel,kis cukorral ebédre.saláta,pirított csirkemell ubival vacsira.
2012. júl. 29. 18:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
24l,ma ledolgoztam 8 órát fizikai munkakörben.
2012. júl. 29. 18:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Fizikai munkához ez az étrend gyenge. Előbb utóbb kidőlsz a sorból.
2012. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Jó volt. Az első hozzászólóval ne törődj, ő biztos kolbász, hurkát, meg pacalt ajánlana. :)
2012. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én 'disznóságokon'nőttem fel,elég nehéz váltani,kicsit éhes vagyok,de szerintem hozzá kell szokni
2012. júl. 29. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
kell a szénhidrát csak nem mindeg milyen, föleg igy hogy fizikai munkát végzel. Teljeskiölésű dologkat egyél scak és cukor helyett xilittel édesits. Reggel nem a legjobb a gyümi mivel a gyümölcscukor nagyon megemli a cukor szintet igy hamarabb leszel éhes, gyümit nasinak egyél ne fő étkezésnek. Reggelre teljeskiörlésü kenyérböl egyél szendót. A lényeg este egyél sok fehérjét és kevés szénhidrátot.
2012. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
arra vigyázz, hogy inkább napközben egyél picit többet, hogy este ne kopogjon a szemed, és nem az, hogy leülsz a tv elé, és majd éhenhalsz, és még este tízkor eszel valamit, mert az a legrosszabb
2012. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 31. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem egészséges étrend! Nem látok vitaminforrásokat, megfelelő rostforrásokat, esszenciális zsírsav forrásokat, komplex szénhidrátokat... Csupán ennyi... Senki nem vette észre, hogy te szénhidrát gyanánt csak cukrokat eszel (gyümölcscukor, tejcukor, cukor) A saláta meg ubi kevés lesz, ha zöldnek szántad... A csirkemell az egyetlen, amire azt mondom, hogy megfelel az elvárásoknak, de mivel pirítva van, gondolom valami szemét olajjal készült... Melyik agytröszt doki vagy géniusz dietetikus javasolta ezt az étrendet? Belőlük nézek ki ennyit...

Az egészséges étrend tartalmazza az összes vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet, a jó és rossz zsírsavakat megfelelő arányban, teljes értékű fehérjéket, rostokat, komplex szénhidrátokat stb... (a teljesség igénye nélküli felsorolás)

2012. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Magam találtam ki és tefal serpenyőben sütök olaj nélkül.mit ajánlasz mást utolsó?
2012. aug. 5. 12:53
 10/11 anonim ***** válasza:
A következő ételek fogyasztása javasolt: tojás, zabpehely, csirkemell, tengeri halak, földimogyoró és diófélék, gyümölcsök (mértékkel), zöld zöldségek korlátlan mennyiségben (lehetőleg gyorsfagyasztott), vegyes zöldség is mehet (szintén gyorsfagyasztott), hidegen sajtolt lenmagolaj (önmagában vagy italban fogyasztva, esetleg salátára öntve és semmiképp nem sütünk benne!) a tejtermékekkel óvatosan, de egy kis túró esténként mehet, illetve elég jó termék a cottage cheese. A felsorolás a teljesség igénye nélkül készült, nyugodtan kereshetsz más alternatívákat is, de nézd meg, hogy mit eszel!!! Remélem segítettem.
2012. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!